Ріка-парк

Під час робочої зустрічі партнерства “Відродження річки саксагань”, яка відбувалась 29 травня — 1 червня 2013 року у Кривому Розі, за участю експертів, було розглянуто декілька варіантів опрацювання ідеї у межах конкретних ділянок річки Саксагань. На підставі різнопланового експертного аналізу декількох ділянок (їхнього публічного значення, можливості залучення більш широкого кола небайдужих людей, а також  з урахуванням громадської активності, спрямованої на їхнє покращення, перспектив для майбутнього поширення такої громадянської ініціативи небайдужих людей в інших місцях на березі Саксагані), враховуючи обмежені фінансові можливості партнерство висловило прихильність до ділянки місцевості на березі КРЕСівського водосховища (з боку мікрорайону “5-й Зарічний”). Саме у цьому місці спільні дії з упорядкування зони відпочинку  з березня 2013 року спонукали небайдужих мешканців до створення неформального об’єднання “Соколовка”. Ініціатора і лідера цього об’єднання Валерія ПОДКОЛЗІНА 1 червня 2013 року партнерство “Відродження річки Саксагань” призначило аніматором об’єкту проекту. Оскільки на цієї ділянці берега партнерством передбачається також створення паркової зони відпочинку, то він отримав робочу назву “Ріка-парк” , а для більш скоординованої і ефективної роботи було призначено співкоординатора цього об’єкту проекту — Йосипа МАЯКОВА.

Заплановане місце початку реалізації проекту партнерства з відродження річки Саксагань. В районі Соколовка, в прибережній смузі відпочинку мешканців.

ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС
НА КРАЩИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЕКТ
щодо облаштування рекреаційного простору
біля річки Саксагань у Кривому Розі

Контакти:
аніматор
Подколзін Валерій Миколайович
067-710-60-74
pvn_kr@ukr.net

співкоординатор
Маяков Йосип Дмитрович
067-755-76-60
mayakov2@gmail.com

 * * * Про партнерство * * * Декларація партнерства * * * Мапи партнерства * * * Новини * * * Ріка-парк * * * Екомузей * * * Партнери * * * Контакти * * * 

One thought on “Ріка-парк

  1. Приглашаю желающих для воплощения данного проекта в жизнь . Нужны люди строительных специальностей, плотники, сварщики, бетонщики и просто активные Люди. Мои контакты есть на сайте.

Добавить комментарий