Розрахунки коштів для облаштування екомузею

Виходячи з обмеження в часі та сезонними ускладненнями для проведення робіт в території для інформаційного обладнання, візуалізації та промоції першого Криворізького екомузею «ОБЕРІГ» в рамках плану заходів Партнерства Відродження річки Саксагань на 2013 рік основні фінансові витрати було запропоновано розрахувати за напрямками:

1.Роботи по візуалізації в території:
виготовлення інформаційних табличок,
банерів, вказівників (для позначення основних сегментів, об’єктів, пунктів, цікавих місць, попередження, заборони, напрямку руху до об’єктів…), аксесуарів для використання під час пропагандистських екомузейних заходів, виставок, виступів, конференцій, квестів… обговорень з мешканцями в території екомузею, в навчальних закладах, установах…

2.Виготовлення поліграфічної продукції та інформаційних матеріалів про Криворізький екомузей «ОБЕРІГ» для поширення та розповсюдження серед мешканців Кривого Рогу, відвідувачів та гостей міста.

Обгрунтування основних витрат було запропоновано за цінами гіпермаркету “Епіцентр” у Кривому Розі, по вул. Бикова, 33. (юридична адреса: м.Київ, Дніпровський р-н, вул.Братиславська, 11, о2139, ТОВ “Епіцентр К”) та виробничої компанії  “Принт Тайм” у Кривому Розі (вул.Волгоградська, 12).

Обгрунтування витрат на КЕ “ОБЕРІГ” 

Розрахунок коштів на КЕ “ОБЕРІГ” (уточнений)

* При опрацюванні елементів, об’єктів та поліграфічної  продукції передбачаються зміни в бік оптимізації витрат.

Добавить комментарий