ВИБИРАЄМО НАЗВУ ДЛЯ ЕКОМУЗЕЮ

Під час проведення екомузейних майстерень 16-17 вересня учасники обговорили питання про назву майбутнього Криворізького екомузею. Виходячи з того, що Партнерство “ВідріС” має провести свою роботу у стислі терміни, остаточне вирішення про назву першого криворізького екомузею буде приймати робоча група. Серед запропонованих варіантів

для подальшого опрацювання робочою групою було обрано назву “Серце залізорудного Криворіжжя”.
Але для врахування більшої кількості голосів Партнерство пропонує вибрати з трьох варіантів, що набрали більшу кількість прихильників екомузейних майстерень, та надати свої коментарі, пропозиції, думки з цього приводу.

ЯКА НАЗВА КРИВОРІЗЬКОГО ЕКОМУЗЕЮ ВАМ БІЛЬШЕ ДО ВПОДОБИ?

Підсумок на цей час

Loading ... Loading ...

4 thoughts on “ВИБИРАЄМО НАЗВУ ДЛЯ ЕКОМУЗЕЮ

  1. “Серце залізорудного Криворіжжя” — что это?) Название уже как бы намекает — это скучное, нудное место для пожилых людей.
    И много слов, как для названия. Должно быть емко, красноречиво и привлекательно, и никаких железорудных сердец — банальщина.

    Мой вариант на основе всех предложений:
    Екомузей “Варта” — загадочно, интересно, емко.

  2. Pingback: “…ні в кого не підніметься рука руйнувати те, що зробив власними силами…” Єжи Даровські про участь мешканців у проекті ВідріС. |

  3. Взагалі-то це буде Криворізький екомузей. А тому варто забути про ті “додатки” з “Криворіжжям” і т. п. Тоді із запропонованих назв просто ідеально лягає лише одна : “Залізна варта”. І при цьому не можна розуміти все в буквальному сенсі на кшталт “озброєний підрозділ”. Зрозуміло, що музей — це ніякий не підрозділ. Це просто ОХОРОНА (ВАРТА) нашої памяті. А “залізна” тут має два значення: безпосереднє відношення до покладів залізної руди, а ще — “міцна, надійна”.

Добавить комментарий