МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ДОЗВОЛИЛО ВИБУХИ І РОЗРОБКУ КАР’ЄРУ В ЦЕНТРІ КРИВОГО РОГУ

Досить труїти Кривий Ріг
4 февраля в 18:20 ·

31 січня в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля був опублікований Висновок з оцінки впливу на довкілля щодо розробки ТОВ «РУДОМАЙН» кар’єру Південний. Попри численні зауваження та вимоги громадськості щодо недопустимості планованої діяльності, пов’язаної з проведенням вибухів серед житлових районів міста, поблизу зон зрушень та об’єктів природно-заповідного фонду, позицію криворізької громади не було враховано.
Нагадуємо, що ТОВ «Рудомайн» планує поновити видобування руди в кар’єрі «Південний» на ділянках, по яких тривають судові спори. Внаслідок геологічної ситуації, що вже склалася в цьому районі Кривого Рога, існує значний ризик виникнення нових зон зсувів та руйнування прилеглих будинків. Без проведення належних досліджень стверджується, що така діяльність не завдаватиме шкоди довкіллю, мешканцям та їх здоров’ю. Крім того, представники підприємства цинічно запевнили, що у них кожен працівник відтепер розбиратиметься у питаннях захисту й збереження рідкісних рослин та тварин.Міністерство повірило забруднювачу, можливо через те, що у них працюють такі ж самі фахівці з питань екології.
Отже, в результаті ми отримуємо недосліджену сейсмічну активність в центрі міста, неоцінений вплив на здоров’я та умови життя його мешканців й нерозроблені заходи, спрямовані на запобігання, відвернення значного негативного впливу на довкілля, що в Міністерстві екології та природних ресурсів України вважають нормальним явищем для Кривого Рогу.

Добавить комментарий